Відбулася нарада з налагодження співпраці між Немовицьким ІРЦ і Тинненської ЗОШ I-III ст.

Дата: 31.05.2021 16:23

Потужним ресурсом для школи є співпраця з інклюзивно-ресурсним центром. Встановлення партнерських взаємовідносин шкільної команди Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з директором Володимиром Титечком та КУ "Немовицький інклюзивно-ресурсний центр", створює підґрунтя для забезпечення ефективного психолого-педагогічного супроводу, що в свою чергу сприяє розвитку потенційних можливостей дітей з особливим освітніми потребами. На етапі співпраці з педагогами закладів освіти - фахівці ІРЦ надають методичну допомогу у виборі методів та прийомів навчання з урахуванням потенційних можливостей дитини. Метою зустрічі стало вивчення наявних практик впровадження інклюзивного навчання у Тинненській ЗОШ ст. та визначення, в яких аспектах потрібні зміни для підвищення якості інклюзивного навчання.