Вручення подяк поліцейським офіцерам громади

Дата: 31.05.2021 15:41

Сьогодні, 30 травня 2021 року, з нагоди другої річниці з дня створення служби поліцейських офіцерів громад, за героїзм, мужність і відвагу у протидії злочинності, високий професіоналізм, значні особисті досягнення в службовій діяльності та забезпеченні ефективного виконання завдань і функцій поліції за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків Немовицьким сільським головою Олександром Трохимцем вручено подяки поліцейським офіцерам громади Роману Шмалюху та Петру Мельнику.

Поліцейський підрозділ надзвичайно важливий для громадян, адже саме вони  завжди поруч із людьми, забезпечують правопорядок та відчуття захищеності місцевим жителям, розуміють їх проблеми і знають як підтримати громадян.