16 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 14.05.2021 15:56

16 травня Україна та весь світ згадує масові політичні репресії радянського уряду проти громадян – Великий терор 1937-1938 років. Це дата глибокої скорботи за тими, хто свідомо поклав життя у боротьбі проти режиму, та тих, хто невинно постраждав від безчинства влади: цілі сім’ї, народи було репресовано без суду та слідства. Загинули мільйони безневинних людей, а десятками мільйонів було зламано долю. Ці втрати були непоправними. Тож схилімося в глибокій жалобі за тими, хто став жертвою політичних репресій, зробімо все для того, щоб тінь тоталітаризму ніколи не повернулася на нашу землю. Щоб цього не сталося з нашими дітьми, онуками, правнуками, маємо бути єдині у творенні нашої Української держави, свідомі у своєму виборі. Вічна пам’ять усім жертвам політичних репресій!