Конкурс "Юна зірка"

Дата: 13.05.2021 15:46

З метою виявлення, підтримки талановитої учнівської молоді, розвитку та популяризації жанру української естрадної пісні з 12 квітня по 6 травня 2021 року проходив дистанційний етап огляду-конкурсу «Юна зірка» серед учнів закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради. На конкурс було представлено 9 відео-робіт від трьох закладів освіти. За рішенням журі переможцем відбіркового етапу стали учениці Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Потапчук Катерина та Новосад Каріна, які представлять нашу громаду на обласному етапі конкурсу, що триватиме до 28 травня.

Дякуємо всім конкурсантам за участь та бажаємо продовжувати розвивати свій талант і поширювати українську естрадну пісню серед дітей та молоді.