Памятаймо заради майбунього

Дата: 07.05.2021 15:37

В травневі дні згадуємо трагічні сторінки нашої історії і разом з усіма народами світу відзначаємо 8 травня – День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги.

І сьогодні по всіх селах громади відбулися церемонії покладання квітів до пам’ятників загиблим односельчанам в роки Другої світової війни за участю голови сільської ради, старост сіл, працівників закладів культури, освіти та учнів шкіл.

Наш земний уклін усім, хто віддав своє життя за рідну землю, хто мужньо боровся на фронтах, самовіддано працював у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім'я щасливого майбутнього нашої країни. Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам'ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме!