П'ять жінок з Немовицької громади отримали почесне звання "Мати-героїня"

Дата: 08.04.2021 14:37

15 грудня 2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ №568/2020 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку було відзначено 901 жінку, з них п'ятеро жительки Немовицької територіальної громади.

8 квітня 2021 року почесне звання отримали матері, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, а саме: Лопачук Галина Михайлівна, Мокич Наталія Іванівна (всі з с. Тинне), Власюк Олена Володимирівна, Никончук Марія Олександрівна (всі з с. Зносичі), Кір'ях Наталія Василівна (с. Немовичі). Заслужені нагороди та квіти матерям-героїням, після щирих привітань, вручали голова Немовицької сільської ради Олександр Трохимець, голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан.

Працівники Немовицького будинку культури, де відбувалося вручення, подарували музичні вітання усім присутнім.