Підтримка багатодітної родини Набухотних

Дата: 06.04.2021 10:24

Нещодавно на території нашої громади сталася прикра подія, яка сколихнула всю країну: трагічно обірвалося життя жительки с.Немовичі Набухотної Світлани Іванівни. Висловлюємо щирі співчуття родині з приводу смерті матері та дружини.

В сільську раду надійшло звернення з проханням посприяти проведенню благодійної акції на підтримку цієї родини. Проте, в зв’язку з гострою епідеміологічною ситуацією в нашій громаді, зараз ми не маємо такої можливості.

Тому звертаємось до усіх небайдужих громадян, хто має змогу і бажання підтримати багатодітну родину Набухотних, з проханням не залишатись осторонь чужої біди.

З питань надання допомоги можна звертатися до сестри загиблої Лукащук Ольги Іванівни за тел.0965779288. Номер картки Приват Банк 4149 4390 4357 8263.