Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім»

Дата: 05.04.2021 12:37

«Атака вірусів. Врятуй Планету» – під такою тематикою 29-30 березня 2021 року в дистанційному форматі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». У конкурсі взяло участь 37 колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти територіальних громад Рівненської області.

Команди-учасники підготували відеоролики, які демонстрували презентацію еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективу. Конкурсні виступи відповідали тематиці конкурсу, були актуальними, висвітлювали різнопланові аспекти здоров’язберігаючих технологій, екології, природоохоронної діяльності, відзначалися високою виконавською майстерністю та оригінальністю. Та стали своєрідним театралізованим підсумком роботи колективів закладів освіти у напрямку охорони довкілля.

Приємною новиною для нашої громади є те, що колективи екологічної просвіти Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Веселка» та Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Океан» зайняли почесне ІІ місце.

Щороку команди наших юних екологів – агітаторів та пропагандистів екологічного руху займають призові місця, показуючи свою ерудицію, акторську майстерність та найголовніше – небайдужість до екологічних проблем сьогодення.

Дякуємо керівникам екологічних агітбригад за залучення учнів до екологічної роботи, формування їх екологічної культури, привернення уваги до екологічних проблем. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!