207-ма річниця від Дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2021 13:05

Досі сучасний, досі цікавий, досі актуальний хоча й народився 207 років тому. Сьогодні Україна та увесь світ відзначає День народження великого українського генія Тараса Шевченка. Це привід не лише вшанувати пам'ять Кобзаря, але й ще раз доторкнутися до його творчості, яка не втрачає актуальності й донині. Щоразу його твори по-новому відображаються в душі кожного. Шевченко став опорою для багатьох поколінь українців, які звертаються до нього у складних ситуаціях за натхненням і підтримкою.

Зазначимо, задля вшанування пам’яті Тараса Григоровича, насправді великого поета, мислителя, художника для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців, заклади культури та освіти Немовицької громади підготували низку цікавих заходів. Всі вони мають на меті більше познайомити дітей та дорослих з геніальним співцем українського народу.