Доброта – краса людської душі

Дата: 09.03.2021 12:15

Благодійний ярмарок на підтримку Сергійка Пецькова обєднав небайдужих людей. Протягом невеликого періоду часу у благодійні скриньки, які знаходилися у закладах торгівлі села Немовичі вдалося зібрати 9 307 грн. Також 3 березня у Немовицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. за ініціативою лідерів учнівського самоврядування було проведено благодійний ярмарок «Допоможемо разом!». Всі учасники освітнього процесу активно долучилися до цієї акції. В ході дійства лунали пісні-веснянки, хореографічний колектив «Світанок» веселив усіх запальними танцями. В атмосфері щирих посмішок, добра, веселощів діти здійснили добру та корисну справу. Було зібрано 10 130 грн. Всі зібрані кошти були передані на лікування Пецькова Сергійка.

Дуже приємно що є люди, які вболівають за життя і здоров’я мешканців громади. Хочеться ще раз щиро подякувати всім за підтримку. За те що ніхто не стоїть осторонь від проблем малої дитини. Нехай доброта і щедрість повернуться сторицею до кожного, а Бог посилає міцне здоров’я, радість і щастя!