До відома фізичних осіб, які утримують у своєму господарстві не менш як трьох корів

Дата: 04.03.2021 11:28

Немовицька сільська рада доводить до відома фізичних осіб, які утримують у своєму господарстві не менш як трьох корів, та проживають на території сільської ради, що відповідно до Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 - 2022 роки зі змінами, схваленими розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13.02.2020 №71 та затвердженими рішенням обласної ради від 13.03.2020 №1609, передбачається часткове відшкодування фізичним особам, за рахунок коштів обласного бюджету вартості придбаних установок індивідуального доїння в розмірі 70 відсотків вартості, але не більше 7 тисяч гривень за одну установку.

Виплата часткового відшкодування вартості придбаної установки Індивідуального доїння здійснюється фізичній особі за закуплену для власного користування нову доїльну установку, за умови утримання у своєму господарстві не менш як трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку.

Фізичні особи, у разі придбання доїльної установки і мають бажання отримати часткове відшкодування її вартості за рахунок коштів обласного бюджету, подають щомісяця до 10 числа наступного періоду до комісії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації такі документи:

заявку щодо включення до реєстру фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування вартості придбаних установок Індивідуального доїння, за формою, що додається;

довідку, видану об’єднаною територіальною громадою, сільською, селищною чи міською радою, про кількість корів;

копії паспортів великої рогатої худоби та ветеринарних карток до них;

витяг з Єдиного державного реєстру тварин про Ідентифікацію та реєстрацію великої рогатої худоби та перелік наявних ідентифікованих і зареєстрованих тварин;

копії платіжних документів та технічної документації на доїльну установку;

копії паспорта особи та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через сво); відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);

довідку про відкриття рахунку в банківській установі.

Заявка на включення до реєстру фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння

За більш детальною інформацією звертатись до контактної особи Колесник Тетяни Георгіївни, роб. тел. (0362) 62-08-15, моб. 068 6498648 у  Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації 33028, м. Рівне, Майдан Просвіти, каб.213.