Шануймо та пам'ятаймо!

Дата: 15.02.2021 08:57

15 лютого в Україні встановлений День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня виповнюється 32 роки після виведення військ із Республіки Афганістан.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»: Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Єфіопії та інших країнах світу.

З 1979 до 1989 року близько 150 тисяч українців пройшли через горнило Афганської війни. В Немовицькій сільській раді також є воїни, які вижили у ті жахливі роки та повернулися до мирного життя.

Але двом солдатам не судилося ступити на рідну землю – Олександру Кичану з села Зносичі та Юрію Гречану з села Тинне. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність при виконанні військового обов’язку та готовність платити найдорожчу ціну – своє життя.

Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку! Честь і слава вам, шановні ветерани!

Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.

Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.

Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя і довгих років життя!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Немовицький сільський голова                        Олександр ТРОХИМЕЦЬ