Засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради

Дата: 11.02.2021 16:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

Засідання виконавчого комітету відбудеться 17 лютого 2021 року о 14 год. 00 хв. у Будинку культури с.Немовичі  (вул.Центральна, 8).

Орієнтовний порядок денний:

1Про хід виконання ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо повноважень у сфері соціального захисту населення "Про виконання Програми соціального захисту населення Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області за 2020 рік".

Інформує: Потапович С.П.- начальник відділу соціального захисту

2. Про план заходів щодо реалізації на території Немовицької сільської ради Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2021-2022 роки.

Інформує: Потапович С.П.- начальник відділу соціального захисту

3. Про затвердження  Положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі  при виконавчому комітеті  Немовицької сільської ради та її персонального складу.

Інформує: Потапович С.П.- начальник відділу соціального захисту

4. Про створення адміністративної комісії, затвердження Положення про адміністративну комісію  та зразків документів адміністративної комісії при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради.

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради

5. Про визначення осіб уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення

Інформує: Колядко М. І. - секретар сільської ради

6. Про розгляд заяви Артюшка Анатолія Миколайовича, щодо надання дозволу на дарування житлового будинку

Інформує: Панасюк С.Ф. -  начальник служби у справах дітей

7. Про розгляд звернення гр. Коток Н.В. щодо присвоєння почесного звання  України "Мати – героїня"

Інформує: Колядко М. І. - секретар сільської ради

8. Про розгляд заяви гр..Власюк Н.О. щодо надання дозволу на приватизацію квартири в селі Катеринівка вул.Рівненська, 7 кв.1 Сарненського району

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

9. Про розгляд заяви гр.Малаш Віктора Юрійовича, жителя с.Немовичі, щодо надання дозволу на проведення земельних робіт для газифікації житлового будинку в селі Немовичі ву.Поляна, 11а.

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради