22 січня - День Соборності України

Дата: 22.01.2021 11:14

Шановні жителі Немовицької громади! День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років.

Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Вітаю всіх зі святом та бажаю і надалі триматися разом!

В єдності – наша сила! Миру нам і Божої Благодаті!

З повагою,

Немовицький сільський голова                                      Олександр ТРОХИМЕЦЬ