З Різдвом Христовим!
Шановні жителі Немовицької громади!
Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Це свято сповнює наші душі добром та надією, вірою в те, що світло і правда завжди переможуть. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в щасливий рік.
Щиро зичу всім здоров’я, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Хай Різдвяні піснеспіви принесуть у вашу оселю відчуття затишку, сповнюють серця вірою на краще, новими надіями та духовними силами. Нехай в кожній родині панує злагода і спокій.
Христос Народився! Славімо Його!
З повагою та шанування,
голова Немовицької сільської ради Олександр Трохимець