З Новим роком!

Дата: 31.12.2020 10:55

Фото без описуШановні жителі Немовицької громади!!!

Ось-ось відійде в історію 2020 рік. Рік, який змінив нашу громаду. Він дарував нам радість зустрічей та відкриттів, новий життєвий і професійний досвід, були й складнощі, але й перемоги, ми втрачали, а натомість здобували, виникали проблеми, які разом ми успішно долали. Своєю наполегливою працею ми робили усе, аби наша громада була успішною.

Дякую усім, хто своїм талантом, мудрістю та невтомною працею творив історію нашого краю протягом року, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій. Сподіваюсь, що наступний рік буде більш успішним і радуватиме нас новими здобутками і звершеннями.

Напередодні новорічних свят прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково збудуться. Нехай усе те, що ви загадаєте в новорічну ніч, обов’язково здійсниться у найближчому майбутньому. Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, завершення пандемії коронавірусу, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

З Новим роком, з новим щастям!

З повагою, Немовицький сільський голова                         Олександр ТРОХИМЕЦЬ