Мінекономіки запустило портал про підтримку бізнесу під час карантину «Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу»

Дата: 18.11.2020 09:06

Офіс розвитку малого та середнього підприємництва за підтримки Мінекономрозвитку створив інформаційний веб-сайт для підтримки бізнесу під час карантину.

Наразі новий сайт http://sme.gov.ua/covid19/ містить актуальну інформацію та систематично оновлюється. На веб-сайті вже міститься доступна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності з метою протидії поширенню захворювання COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.

Ресурс також буде наповнюватись корисними посиланнями, порадами фахівців та новинами для підприємців.