МІСТО ДОБРА – місце, де допомагають людям!

Дата: 05.11.2020 08:59

Фото без описуЩо таке «Місто Добра»? «Місто Добра» – це благочинний всеукраїнський проект, великий комплекс надання соціальних послуг та притулку найбіднішим сім’ям задля збереження дитини в сім’ї.

В «Місті добра» борються за кожну маму для дитини, тут мами-безхатьки, мами-сироти та випускниці інтернатів, мами, розчавлені домашнім насильством і байдужістю, знайдуть прихисток і підтримку. Кожна мама отримає індивідуальний план свого особистісного зростання, з планами на майбутню освіту, здобуття професії. Буде визначено необхідний термін перебування в Місті відповідно до поставлених завдань та цілей. Основна мета: надати можливість отримати роботу, щоб мама могла сама доглядати та забезпечувати дитину в належних умовах. «Місто добра» – це місце, для якого не будуть важливі бюрократичні приписки, віросповідання, національна приналежність. «Місто добра» – це пункт підтримки для діток і мам, які зможуть проживати тут доти, доки не подолають кризу, доки не стануть вільно та впевнено відчувати себе у суспільстві. Головна ознака «Міста добра» – це дитина поруч з мамою!

Більш детальну інформацію розміщено на офіційному сайті https://misto-dobra.com.ua

Контакти: вул. Річна, 10, Чернівці, Чернівецька область

Телефон : +38 (099) 2000 103 (0372) 90-2-903
E – mail: cityofgoodness@gmail.com