В Україні розпочав роботу контакт-центр з протидії поширенню COVID-19

Дата: 03.11.2020 09:00

2 листопада, розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ із протидії поширенню коронавірусної хвороби.

Відтак, зателефонувавши за номером 0-800-60-20-19, кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо COVID-19.

Контакт-центр працюватиме цілодобово. Він допоможе громадянам оперативно отримувати важливу інформацію та правильно протидіяти поширенню коронавірусної хвороби.

До роботи контакт-центру буде задіяно 150 операторів. Якщо їм необхідно буде уточнити інформацію, - таке звернення вони реєструють у відповідній CRM-системі, яка автоматично надсилатиме його на розгляд до центрального чи місцевого органу влади відповідно до компетенції. А після отримання необхідної інформації оператори зв’язуються із заявником, щоб її озвучити.

На Рівненщині також налагоджена комунікація з мешканцями області через гарячу лінію 0 800 500 078, на яку з початку карантину звернулося близько 9 тисяч людей. Гаряча лінія працює у цілодобовому режимі.

Крім того, на базі Рівненського центру громадського здоров'я створено колл-центр з питань COVID -19. Так, за номером – 0670775924 – можна отримати розширену інформацію про тестування на коронавірус. Зокрема, щодо методу тестування - ПЛР чи ІФА, оплати за дослідження, підготовку до тесту та спосіб отримання результату.