ЗВЕРНЕННЯ НЕМОВИЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ САВЧИНА В.М. ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 16.10.2020 12:36

Шановні жителі Немовицької громади!

Чим ближче до виборів, тим частіше у «Фейсбуці» та інших соціальних мережах під неправдивими іменами мої опоненти пишуть всіляку брехню і нісенітницю, займаються передвиборчою «чорнухою». Рвучись до влади, непорядні люди не гребують ніякими брудними методами. Впевнений, що такою ж брудною та непорядною їхня поведінка залишиться і у тому випадку якщо вони отримають цю владу.

Чому бояться писати під своїм прізвищем Роман Денисов, Віктор Жук, Іван Жук і їм подібні? Тому що за наклеп можна подати до суду, а так можна обливати людину брудом і не боятися понести за це відповідальність.

Звертаюся до усіх жителів громади не вірити брехливій писанині моїх опонентів на виборах, які навіть не мають сміливості критикувати від свого імені.

Коментувати їхню відверту брехню і нісенітниці я не хочу і не буду. Я завжди був і залишаюся відкритим до спілкування з кожним жителем громади, готовий дати відповіді на будь-які запитання. Постійну їжджу по селах і зустрічаюсь з кожним бажаючим, мій мобільний телефон доступний для усіх, двері кабінету завжди відчиненні для кожного бажаючого. Сприймаю здорову критику, радий відвертому діалогу, але не звертатиму увагу на безпідставні брехливі звинувачення.

Увесь цей час я працював на благо і в інтересах громади. Вважаю, що зроблено чимало. Маю конкретні плани і розуміння того, що ще потрібно зробити в громаді. Оцінку давати вам. Якщо довірите – готовий працювати і надалі для розвитку кожного населеного пункту Немовицької ОТГ.

Сільський голова                                                                        Віктор САВЧИН