"Сокіл" Немовичі - призер Чемпіонату Сарненського району з волейболу 2020 року

Дата: 15.10.2020 10:52

14 жовтня в спорткомплексі "Сарни-Арена" відбувся розіграш кубка Сарненського району з волейболу серед чоловіків 2020 року.

У змаганнях взяли участь сім команд (Фаворит та Олімп з міста Сарни, Сокіл, Динамо та Случ з Немовицької ОТГ і Случ з села Чудель). Турнір проходив по коловій системі у двох групах, переможці груп зустрічалися у фіналі.

За результатами групового етапу у фіналі зустрілись команди "Фаворит" Сарни та "Сокіл" Немовичі. Перемогу за підсумками троьох партій з результатом 2-1 (27-25, 18-25, 15-10) здобула команда з Сарн. Команди були нагороджені кубками, грамотами, м'ячами. Кращими гравцями визнано Олександра Денисюка та Юрія Бажуру (Сокіл), Олега Сагуна та В'ячеслава Панкратенкова (Фаворит).