З Днем вихователя та дошкільного працівника!

Дата: 25.09.2020 12:43

Щиро вітаємо усіх працівників закладів дошкільної освіти з професійним святом. Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до найменших мешканців нашої громади.

Саме на вас покладене важливе завдання – виховання наймолодших представників українського суспільства. Бо дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров’я. Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. З вашою допомогою діти пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Тож, нехай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію, життя буде наповнене щастям, добром та достатком. Нехай в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці добро і мудрість.

З повагою, сільський голова                                             Віктор САВЧИН