A A A K K K
для людей із порушенням зору
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Про участь у Всеукраїнських змаганнях серед сільських та селищних територіальних громад

Дата: 21.09.2020 11:46
Кількість переглядів: 636

З 17 по 19 вересня в смт. Ворохта Івано-Франківської області відбулися фінальні спортивні змагання громадської організації ВФСТ «Колос» серед сільських та селищних об’єднаних територіальних громад. Рівненщину, як переможець обласного етапу, що пройшов 6 вересня в смт. Млинів, представляла команда Немовицької ОТГ. Всього участь в змаганнях взяли 20 команд з різних областей України.

Змагання проводились з таких видів спорту:

- Волейбол і футзал (на вибір);

- Гирьовий спорт (категорії до 78 кг; понад 78 кг);

- Теніс настільний (1 чол. + 1 жін.);

- Шахи (1 чол.);

- Шашки (1 жін.);

За результатами змагань спортсмени з нашої громади посіли 17 місце в змаганнях з шах, 11 – шашок, 9 – настільного тенісу, 6 – волейболу. В змаганнях з гирьового спорту (категорія до 78 кг) Михаревич Іван з с. Немовичі здобув призове III місце. В загальному заліку, що визначався за найменшою сумою призових місць, Немовицька ОТГ посіла 11 місце, перемогу ж здобула команда Паланської громади з Черкаської області. Вітаємо переможця, а нашій команді бажаємо не зупинятись на досягнутих результатах і рухатись вперед, до нових цілей.