Let’s Do It World та Let's Do It Ukraine запрошують жителів Немовицької об'єднаної територіальної громади стати частиною Всесвітнього дня прибирання-2020

Дата: 18.09.2020 09:38

Фото без опису19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!». Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити глобальну проблему зі сміттям в навколишньому середовищі, разом зменшувати забруднення та не утворювати відходи, які сотні років будуть засмічувати Землю. Зробимо Україну чистою разом!

Не забувайте брати на локацію прибирання засоби індивідуального захисту - рукавички, маски чи респіратори та дотримуватися соціальної дистанції.