Дата: 16.09.2020 17:27

про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря

комунального некомерційно гопідприємства

«Немовицький центр медико-санітарної допомоги» Немовицької сільської

ради Сарненського району Рівненської області

ПІДСТАВА: відповідно до ч.9 ст.16 Основ законодавства України від 27.12.2017 р. №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення сесії Немовицької сільської ради від 04.06.2020 року № 1624 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Немовицький ЦПМСД», прийнятого розпорядження Немовицького сільського голови від 15.09.2020 р  № 56-од «Про оголошення  конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря КНП «Немовицький ЦПМСД» Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області»

НАЗВА УСТАНОВИ: комунальне некомерційне підприємство «Немовицький центр медико-санітарної допомоги» Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області

МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ: 34540 с.Немовичі  вул. Центральна,11, Сарненський район, Рівненська область

НАЗВА ВАКАНТНОЇ  ПОСАДИ: головний лікар КНП «Немовицький ЦПМСД» Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

ТЕРМІН ДІЇ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ: (контракту)  5 років.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки «Медицина». Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією- «Організація і управління охороною здоров’я». Стаж роботи за фахом не менше 1 рік. Вільне володіння українською мовою.

УМОВИ ОПЛАТИ ПРАЦІ: посадовий оклад згідно штатного розпису

ПЕРЕЛІК ДКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ:

1.Копію паспорта громадянина України;

2.Письмову заяву про участь про участь у конкурсі із зазначенням основних      мотивів для зайняття посади за формою;

3.Резюме у довільній формі;

4.Автобіографія:

5.копію документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу, а також копію трудової книжки;

6.Згоду на обробку персональних даних;

7.Конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8.Довідку МВС про відсутність судимості;

9.Медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10.Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду за формою.

11.Заяву про відсутність у діях особи  конфлікту інтересів згідно із додатком до 4 до цього Порядку.

12.Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються у запечатаному вигляді.

СТРОК І МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ: прийняття заяв і доданих до них документів від претендентів на участь у конкурсі здійснюється протягом 14 календарних днів дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Немовицької сільської ради.

ДОКУМЕНТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ:  з 16 вересня 2020 року до 30 вересня 2020 року.

ДОКУМЕНТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ: Рівненська область, Сарненський район, с.Немовичі,  вул.Центральна,4 Немовицька сільська рада.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 97-2-20

ДАТА І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ: 01 жовтня 2020 року о 10.00 год. за адресою: вул.Центральна, 4 с.Немовичі,  Сарненського району, Рівненської області в адмінприміщенні Немовицької сільської ради.

Кандидат на посаду має представити конкурсну пропозицію з проектом плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три-п'ять років), в якому передбачаються:

• план реформування закладу протягом одного року;
  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
  • пропозиції (відомості) щодо динаміки поліпшення основних показників закладу;