На Рівненщині стартував конкурс «Всеукраїнський громадський бюджет»

Дата: 11.09.2020 08:39

На Рівненщині стартував конкурс «Всеукраїнський громадський бюджет»Про це повідомив голова облдержадміністрації Віталій Коваль.

Це інноваційна програма, яка є інструментом участі жителів Рівненської області, наукових установ та громадських організацій, що здійснюють діяльність в межах Рівненської області у розподілі частки державного фінансування шляхом подання проєктів та проведення відкритого громадського електронного голосування за обрані проєкти.

Реалізація проектів-переможців фінансуватиметься за кошти державного фонду регіонального розвитку. На фінансування проєктів - переможців «Всеукраїнського громадського бюджету» у Рівненській області на 2020 рік передбачено 2 635,00 тис. грн.

Ініціатор проєкту – громадянин України віком від 18 років, який зареєстрований на території Рівненської області, заявники проєкту, наукові установи та громадські організації, які здійснюють діяльність у межах Рівненської області.