Привітаня з Днем знань

Дата: 31.08.2020 15:52

Шановні вчителі, учні та батьки! Вітаю Вас зі святом – Днем Знань. Саме з нього розпочинається навчальний рік, а він завжди означає відкриття осяйної і часто величної дороги до знань і нових звершень. Так, цей рік буде непростим. Навчання в умовах світової пандемії – це випробування як для дітей, так і для їх батьків і вчителів. Ми маємо насамперед дбати про здоров’я і безпеку кожного з нас та дотримуватися всіх вимог та рекомендацій МОЗ. На сьогодні учасники навчального процесу вже знайомі з принципами дистанційного та онлайн- навчання. Але для кожного новим буде дотримання правил захисту в умовах реальної школи. Дорогі учні, батьки, працівники закладів освіти! Бажаю всім набратися терпіння. У наших силах зараз тримати цей виклик часу і продовжувати свою роботу: вчителям – учити, учням – навчатися, зростати, а батькам бажаємо щоденно відчувати гордість за своїх дітей, радіти їхнім успіхам. Новий 2020–2021 стартує. І нехай він буде щасливим, цікавим і безпечним для кожної дитини.

З повагою,

сільський голова                                                                           Віктор САВЧИН