Про огляд готовності закладів освіти до нового навчального року

Дата: 31.08.2020 09:22

Одразу після останнього дзвоника, працівники закладів освіти уже традиційно розпочинають масові роботи з підготовки до нового навчального року. І 25 серпня 2020 року комісією у складі голови Немовицької сільської ради та його заступника, працівників районного управління Держпродспоживслужби, районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, начальника та спеціаліста відділу освіти, культури та з питань сім'ї, молоді та спорту, начальника та спеціаліста з питань ЖКГ відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи провели огляд стану готовності закладів освіти сільської ради до нового 2020-2021 навчального року. Після завершення огляду склали акти готовності закладу до нового 2020/2021 навчального року, рекомендовані листом Міністерства освіти і науки України від 29.07.2020 року №1/9-406.

Основна увага при огляді зверталася на забезпечення та дотримання санітарно-гігієнічних норм та вимог державного пожежного нагляду, стану проведення поточних ремонтів, благоустрій прилеглої території, стану спортивних та ігрових майданчиків; навчально-методичного забезпечення закладів.

У закладах освіти Немовицької сільської ради стараннями працівників шкіл, проведено поточні ремонти класів, кабінетів, спортивних залів, актових залів, коридорів, сходових маршів. Ремонт здійснено за кошти місцевого бюджету та силами працівників закладів освіти.

Активно попрацювали в ході підготовки закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року усі класоводи та класні керівники, технічний персонал під керівництвом керівників закладів освіти.

З метою забезпечення та дотримання санітарно-гігієнічних норм у заклади освіти придбані:

- дезінфікуючі та миючі засоби;

- безконтактні термометри;

- придбані та встановлені контейнери для використаних масок, рукавичок;

- на території закладів освіти встановлені баки для використаних масок.

- придбані тримачі для паперових рушників;

Укладено договір з комунальним підприємством Сарненської міської ради «Екосервіс» про надання послуг на вивіз та захоронення твердих побутових відходів.

Готуючись до нового навчального року в заклади освіти:

• закуплено фарбу та матеріали для проведення поточних ремонтів закладів освіти;
  • замінено частину підлоги (покладено плитку) у Тинненській ЗОШ І ст.
  • проведено поточний ремонт покрівлі основного корпусу Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • частково замінено підлогу у кабінеті обслуговуючої праці Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • проведено тендер та розпочинається робота по капітальному ремонту покрівлі приміщення Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст.(панський маєток);
  • проводиться капітальний ремонт (заміна системи електропостачання) ЗДО « Колосок» с. Тинне;
  • встановлюється пандус у ЗДО « Колосок» с. Тинне;
  • проведено капітальний ремонт системи опалення у Зносицькій ЗОШ І- ІІІ ст.;
  • покладено бруківку біля входу у приміщення Зносицького будинку культури (вхід до початкової ланки Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • проведено поточний ремонт приміщення початкової ланки Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст.
  • проведено поточний ремонт із заміною підлоги в кабінетах хімії, фізики Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Отже, згідно актів готовності закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року встановлено, що всі заклади загальної середньої освіти Немовицької сільської ради готові прийняти дітей та розпочати навчання 1 вересня 2020 року, окрім ЗДО «Росинка» с. Зносичі.