Про підсумки діяльності галузі освіти

Дата: 31.08.2020 08:59

Здобутки, проблемні питання та завдання, які ще необхідно реалізувати в галузі освіти обговорили 28 серпня 2020 року в Немовицькому будинку культури на спільному засіданні виконавчого комітету, керівників закладів освіти та міжшкільної методичної ради. На засіданні слухали питання про «Підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти Немовицької сільської ради у 2019/2020 навчальному році та завдання на 2020/2021 навчальний рік», з яким виступила начальник відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради Людмила Макриця. Її співдоповідачами виступили Катерина Кішенко – керівник міжшкільної методичної ради з питанням «Організація методичної роботи з педагогічною спільнотою Немовицької сільської ради», Оксана Зубчинська – директор Немовицької ЗОШ І-ІІІ – «Дистанційне навчання – нові виклики та можливості сучасної освіти», Марія Кичан – вчитель інформатики Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. – «Використання технологій дистанційного навчання під час викладання уроків інформатики» та Оксана Свирид – спеціаліст відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту – «Навчання в умовах карантину в закладах освіти Немовицької громади».

Насамкінець, Почесними грамотами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації були нагороджені Бакунець Лариса Андріївна – вчитель образотворчого мистецтва Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. та Онищук Тетяна Іванівна – вчитель початкових класів Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст.