Засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради

Дата: 26.08.2020 09:11

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Засідання виконавчого комітету відбудеться 28 серпня 2020 року о 10 год. 00 хв. у Будинку культури с.Немовичі  (вул.Центральна, 8)

Орієнтовний порядок денний:

1. Про підсумки роботи закладів освіти Немовицької сільської ради у 2019-2020 навчальному році та завдання на 2020-2021 навчальний рік

Інформує: Макриця Л.І. – начальник відділу освіти,

культури з питань сімї, молоді та спорту

2. Про результати огляду готовності закладів освіти Немовицької сільської ради до нового 2020-2021 навчального року

Інформує: Макриця Л.І. – начальник відділу освіти,

культури з питань сімї, молоді та спорту

3. Про підсумки виконання заходів з нагоди відзначення Дня Державного прапора України, Дня незалежності України на території Немовицької сільської ради у 2020 році

Інформує: М’якішев І.Ф.начальник відділу

4. Про внесення змін до положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

Інформує: Панасюк С.Ф. – начальник служби у справах дітей

5. Про затвердження Порядку взаємодії структурних підрозділів Немовицької сільської  ради  при розгляді питань про доцільність влаштування дитини націлодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей

Інформує: Панасюк С.Ф. – начальник служби у справах дітей

6. Про зняття з квартирного обліку особи з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування Панасюк (Жадан) А. С.

Інформує: Панасюк С.Ф. – начальник служби у справах дітей

7. Про зняття з квартирного обліку особи з числа дітей-сиріт та  позбавлених батьківського піклування Мелещука В.В.

Інформує: Панасюк С.Ф. – начальник служби у справах дітей

8. Про влаштування  на цілодобове перебування дитини Мички Олександра Олександровича, 14.06.2005  р. н. до КЗ «Острозька спеціальна

школа І-ІІІ ст.№1» Рівненської обласної ради

Інформує: Панасюк С.Ф. – начальник служби у справах дітей

9. Про влаштування  на цілодобове перебування дитини Ткач Наталії Сергіївни, 13.10.2006 р.н. до КЗ «Чудельська спеціальна школа І-ІІ ст.№2»

Рівненської обласної ради

Інформує: Панасюк С.Ф. – начальник служби у справах дітей

10. Про розгляд заяви Крат Оксани Леонідівни, жительки с.Немовичі, вул.Хміль, 10.

Інформує: Панасюк С.Ф. – начальник служби у справах дітей

11.Про розгляд звернення гр.Тищук В.В. жит.с.Зносичі щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Інформує: Колядко М.І. – секретар сільської ради

12.    Про розгляд звернення гр.Ковпак Г.Р. жит. с.Немовичі щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»