Привітали зі святом села

Дата: 26.08.2020 10:13

Щорічно за традицією, в День незалежності України, мешканці села Тинне відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. Нажаль, епідемічна ситуація не дозволяє провести традиційних заходів, але підлаштовуючись до даних умов із теплими словами до своїх односельців завітали староста села Тинне Олександр Трохимець та сільський голова Віктор Савчин. Квітами та подарунками привітали подружні пари, які в цей день святкують золоте та срібне весілля, старожилів та наймолодшого жителя села. До привітань долучилися представники ансамблю «Мереживо» Тинненського будинку культури, які своєю піснею додали святкового настрою.

Тож, ще раз бажаємо селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, надії на краще життя, віри в себе і у свої можливості.