Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 31.07.2020 15:58
Кількість переглядів: 450

 

Фото без опису

П О В І Д О М Л Е Н Н Я:

        06 серпня 2020 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні  Будинку культури с. Немовичі  (вул.Центральна, 8) відбудеться  засідання сорок першої сесії Немовицької  сільської ради.

        Засідання постійних комісій відбудуться 04 серпня 2020 року 

Орієнтовний порядок денний:                                                                                  

1. Про затвердження порядку денного сорок першої сесії Немовицької сільської ради

Інформує: Колядко М. І. – секретар сільської ради

2. Про внесення змін до сільського бюджету Немовицької сільської ради на 2020 рік

Інформує: Тищук Т. В. – начальник відділу

3. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Немовицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області

Інформує: Генько Л.В. – начальник відділу

4. Про придбання приміщення шкільної їдальні в с.Зносичі Сарненського району по вул.Центральна,93

 Інформує: Савчин В.М. - сільський голова

5.Про погодження передачі обєктів енергогосподарства ДУ «Катеринівської виправної колонії» у власність Немовицької сільської ради

Інформує: Колядко М. І. – секретар сільської ради

6. Розгляд заяви гр. Панасюк Петра Олександровича, жителя с. Зносичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Зносичі вул. І.Франка, 31, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

7. Розгляд заяви гр. Яши Марії Володимирівни, жительки с. Зносичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Зносичі вул. Тиха, 26, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

8. Розгляд заяви гр. Царук Ганни Андріївни та гр. Кузьмич Андрія Івановича, жителів с.Зносичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Зносичі вул. Лугова, 2, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

9. Розгляд заяви гр. Мички Галини Іванівни, жительки с. Немовичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с.Немовичі вул. Вербова, 30, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

10. Розгляд заяви гр. Лавренчук Віри Макарівни, жительки с. Немовичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,1363 га, яка розташована в с. Немовичі вул. Терешкової, 16, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

11. Розгляд заяви гр. Фесовець Галини Петрівни, жительки с. Немовичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі вул. Садова, 5а, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

12. Розгляд заяви гр. Параниці Павла Володимировича, жителя с. Немовичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,1854 га, яка розташована в с. Немовичі вул. Миру, 34, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

13. Розгляд заяви гр. Боровик Марії Василівни, жительки с. Немовичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі вул. Шевченка, 15, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

14. Розгляд заяви гр. Сергійчук Дар’ї Савівни, жительки с. Немовичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі вул. Правди, 47, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

15. Розгляд заяви гр. Лавренчук Віри Макарівни, жительки с. Немовичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на мі

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

16. Розгляд заяви гр. Жмурак Віталія Михайловича, жителя с. Тинне про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Тинне вул. Набережна, 4, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

17. Розгляд заяви гр. Супрунець Олексія Івановича, жителя м. Рівне про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Гута-Перейма вул. Лісна, 12, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

18. Розгляд заяви гр.  Кишенко Надії Іванівни, жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Вербова.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

19. Розгляд заяви гр.  Баранова Василя Васильовича, жителя с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1500 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Михнівка.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

20. Розгляд заяви гр. Данильченко Романа Васильовича, жителя с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Широка.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

21. Розгляд заяви гр. Жмурак Сергія Віталійовича, жителя с. Тинне, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1857 га, яка розташована в с. Тинне, вул. Шевченка.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

22. Розгляд заяви гр.  Фесовець Галини Петрівни, жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва загальною площею 0,1156 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Садова.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

23. Розгляд заяви гр. Волошина Мирона Теодоровича жителя с. Катеринівка про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га, с. Катеринівка вул. Садова.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

24. Розгляд заяви  гр. Боровик Олени Федорівни жительки с. Немовичі про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0084 га (кадастровий номер 5625485400:01:001:0619) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (шляхом зміни цільового призначення земельної ділянки що перебуває у її приватній власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Немовичі вул. Центральна, 28.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

25. Розгляд заяви гр. Твердого Леоніда Михайловича жителя с. Карасин який просить затвердити проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Немовичі по вул. Хміль, 53 площею 0,3485 га.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

26. Розгляд заяви гр.  Мініна Станіслава Олександровича жителя с. Тинне про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель, які перебувають у власності громадяннина Мініна Станіслава Олександровича для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) яка розташована в с.Тинне, вул.Шкільна, 33.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

27. Розгляд заяви гр. Тимощук Наталії Сергіївни, жительки с.Тинне, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,18 га, яка розташована в с.Тинне, вул. Соснова.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

28. Розгляд заяви гр. Дячук Наталії Йосипівни, жительки с.Тинне, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,18 га, яка розташована в с.Тинне, вул. Соснова.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

29. Розгляд заяви гр. Шмалюх Оксани Борисівни, жительки с.Тинне, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,18 га, яка розташована в с.Тинне, вул. Соснова.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

30. Розгляд заяви гр. Омельковця Івана Борисовича, жителя с.Тинне, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,18 га, яка розташована в с.Тинне, вул. Соснова.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

31. Розгляд заяви гр. Кіркової Ольги Анатоліївни  жительки с. Немовичі яка просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га в с. Немовичі, вул. Островського, 62.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

32. Розгляд заяви гр. Ратнікової Ніни Сергіївни жительки м.Сарни яка просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1789 га в с. Немовичі, вул.Миру, 33.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

33. Розгляд заяви гр. Магрело Надії Олексіївни жительки с.Немовичі яка просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га в с. Немовичі, вул.Островського, 60.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

34. Розгляд заяви гр. Шапірко Інни Миколаївни  жительки с. Немовичі яка просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1809 га в с. Немовичі, вул Центральна, 89.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

35.Розгляд заяви гр. Самойлика Руслана Володимировича, жителя с. Тинне, який просить надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2060 га в с. Тинне вулю Українська, 15.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

36.Розгляд заяви гр. Царук Галини Данилівни, жительки с. Тинне, яка просить надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га в с. Тинне вул. Ставчанська, 12.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

37. Розгляд заяви гр.Гризовської Людмили Іванівни, жительки с. Тинне, яка просить надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га в с. Тинне вул. Вербова, 9.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

38. Розгляд заяви гр. Боровик Галини Сергіївни, жительки с. Тинне, яка просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га в с. Тинне вул. Нова, 5.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

39. Розгляд заяви гр. Матюка Олександра Петровича жителя с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  загальною площею 0,0818 га. Яка розташована в с. Тинне вул. Поліська.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

40. Розгляд заяви про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в с.Тинне по вул. Грибова

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

41. Розгляд клопотання Немовицького сільського голови про затвердження технічної документації щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності Немовицької сільської ради по вул. Терешкової.

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

42. Розгляд клопотання Немовицького сільського голови про  погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, площею 20.3183 га (кадастровий номер 5625485400:11:003:0201)сільськогосподарського призначення, яка знаходиться в с. Катеринівка (урочище «Турчик»).

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

43. Розгляд клопотання Немовицького сільського голови про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, площею 30.0000 га (кадастровий номер 5625485400:06:001:0247) сільськогосподарського призначення, яка знаходиться за межами с.Немовичі  (урочище «Лядина»)

Інформує: Савчин В. М. - сільський голова

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь