Власникам корів на Рівненщині відшкодовують кошти за придбані доїльні апарати

Дата: 27.07.2020 08:51

Селянам Рівненщини частково відшкодують кошти за придбане обладнання, зокрема, доїльні апарати. Фінансова підтримка сільгоспвиробників передбачена Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 – 2022 роки.

«З початку цього року 17 фізичних осіб, які утримують в своїх господарствах 68 корів, скористалися обласною програмою. У результаті вони отримали з обласного бюджету часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння на суму 90,8 тисяч гривень. Це фізичні особи з Демидівського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Млинівського, Острозького, Радивилівського та Рівненського районів», - детальніше розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

Загалом фермерам компенсують 70 відсотків вартості, але не більше 7 тисяч гривень за одну установку. Виплата здійснюється фізичній особі за закуплений новий апарат за умови утримання у своєму господарстві не менш як трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку.