Про підготовку шкіл до нового навчального року

Дата: 20.07.2020 15:08

В ході робочої поїздки сільський голова Віктор Савчин разом із начальником відділу освіти, культури та з питань сім`ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради Людмилою Макрицею відвідали заклади загальної середньої освіти громади й здійснили перевірку їх підготовки до нового навчального року, передусім стан проведення ремонтних робіт.

Так, зокрема, в Зносицькій ЗОШ I-III ст. розпочаті роботи із заміни системи опалення. В Тинненській ЗОШ I ст. замінено частину підлоги коридорів плиточним покриттям. В Тинненській ЗОШ I-III ст. проведено поточний ремонт класних кімнат, здійснюється заміна підлоги в кабінеті обслуговуючої праці.

До початку навчального року готовність кожного навчального закладу до роботи буде перевірятися спеціальною комісією, за результатами роботи якої будуть складені акти готовності закладу до навчального року.