Щодо зарахування дітей до 1 класу

Дата: 17.07.2020 14:52

До уваги батьків першокласників 2020-2021 навчального року

Продовжується прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік.

«Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затверджений наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року, визначає, що процес зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Задля запобігання поширенню епідемії COVID-19 заклади загальної середньої освіти Немовицької сільської ради встановили гнучкий графік приймання документів для зарахування дітей до першого класу.

Для зарахування дитини до 1 класу в начальний заклад необхідно подати:

- заяву про зарахування до закладу освіти;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- копію завіреної довідки про щеплення;

- копію Чорнобильського посвідчення дитини;

- оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (можна донести пізніше, але до початку нового навчального року).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку розвитку дитини.

Більш детальну інформацію про зарахування дітей до першого класу можна отримати на веб-сайтах закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради або зателефонувавши до закладу.