Учасникам пробного ЗНО будуть повернуті кошти

Дата: 15.06.2020 15:43

Учасникам пробного ЗНО будуть повернуті кошти через неможливість проведення пробного ЗНО у закладах освіти.

Доручення щодо відшкодування коштів дав Президент Володимир Зеленський. Тепер Міністерство освіти і науки спільно із Міністерством фінансів готують порядок повернення коштів учасникам пробного ЗНО через зміну формату проведення.

Нагадаємо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання є добровільною та платною послугою для учасників. Вартість одного тестування складає від 138 до 150 гривень залежно від регіону.

Зареєстровані учасники вже сьогодні мають змогу скласти пробне тестування не в закладах освіти, а вдома, упродовж двох днів. Інструкцію, як скласти тести та отримати свій результат пробного ЗНО, розміщено на сайті УЦОЯО.

Так, 15 та 17 червня об 11:00 необхідно зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей.

- Виконати завдання тестового зошита.

- Упродовж двох днів унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

- Отримати свій результат за тестування.