Мінцифри створило освітній серіал "Кіберняні"

Дата: 15.06.2020 08:52

Фото без описуНа онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» доступний новий онлайн-курс «Кіберняня». Він допоможе зменшити ризики втрати приватної інформації.

Спікери курсу розповідають про те, як можна мінімізувати ризики втрати своєї приватної уваги та чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися.

Так, у серіал розкажуть:

• де перевірити, чи є у хакерів ваші паролі;
  • як правильно налаштувати домашній Wi-Fi роутер чи 4G модем;
  • як вберегтися від вірусу шифрувальника;
  • що робити у випадку втрати смартфону.

Участь у серіалі беруть експетри, для яких кібербезпека – це не тільки робота, а спосіб життя.

Ваші кіберняні: Якушев Віталій, директор компанії з кібербезпеки 10Guards; Юрій Мелащенко, партнер компанії з кібербезпеки Cyberlab, радник секретаря РНБО на громадських засадах з питань кібербезпеки; Альона Андронікова, директор Moneyveo; Тарас Кучерявий, керівник відділу Brand Management Moneyveo.

Переглянути онлайн-курс «Кіберняня» можна за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny.