Зі святом, любі діти!

Дата: 01.06.2020 10:49

Шановна громадо!

Щороку 1 червня ми відзначаємо світле та прекрасне свято – Міжнародний День захисту дітей!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Тому піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.  Від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини,  як складеться її доля. Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від розчарувань і зневіри.

Любі діти! Ви – майбутнє нашої громади і всієї України, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а ваші серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

З повагою,

Сільський голова                                                     Віктор САВЧИН