Обдарованість 2020

Дата: 01.06.2020 10:32

Уже традиційно, щороку ми підбиваємо підсумки навчального року. Відзначаємо учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь школи та стали переможцями й призерами районних, обласних олімпіад з базових дисциплін, різноманітних інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. Ми відзначаємо наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з ним якнайкраще. Ми дякуємо батькам, які пліч-о-пліч йшли разом зі своїми дітьми до цих вершин.

Нажаль, через карантинні обмеження наш урочистий захід ми не можемо провести як зазвичай, але можемо побачити наших обдарованих дітей онлайн. Адже, є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, бо обдаровані діти – це цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, села, громади, України, її світовий авторитет.