Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 29.05.2020 15:42
Кількість переглядів: 561

Фото без опису

П О В І Д О М Л Е Н Н Я:

 4 червня 2020 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Будинку культури с.Немовичі (вул.Центральна, 8) відбудеться засідання 38-ї сесії Немовицької сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудеться перед засіданням сесії.

Орієнтовний порядок денний:

1.Про розгляд депутатських звернень

                                                  Інформує: Колядко М.І. – секретар сільської ради

2.Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2020 рік

                                      Інформує: Тищук Т. В. – начальник відділу

3. Про звільнення від орендної плати за користування майном, що перебуває у комунальній власності Немовицької сільської ради.

                                      Інформує: Міщеня В.П. - начальник відділу

4.Про затвердження порядку про проведення конкурсу на заміщення посади головного лікаря КНП «Немовицький ЦПМСД»

                                      Інформує: Міщеня В.П. - начальник відділу

5.Про передачу частини приміщення Тинненської ЗОШ І ст. площею 146 кв. м.в оперативне управління КУ «Немовицький інклюзивно – ресурсний центр

                                      Інформує: Макриця Л. І. - начальник відділу

6. Про затвердження плану природоохоронних заходів для фінансування з сільського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік.

                                                  Інформує: Шмалюх О.В.- заступник сільського голови

7.Про розгляд заяви гр. Позняковського Романа Олексійовича, жителя с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2110 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. 8-го Березня.

                                 Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

8.Про розгляд заяви гр. Корінець Якова Борисовича, жителя с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі, вул.Тиха.

                                             Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

9.Розгляд заяви гр.Мичак Світлани Олександрівни, жительки с.Тинне, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,25 га, яка розташована в с.Тинне, вул. Лісна.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

10.Розгляд заяви гр.Коток Галини Володимирівни, жителя с.Тинне, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,25 га, яка розташована в с.Тинне, вул. Лісна.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

11.Розгляд заяви гр. Савчук Віри Петрівни, жительки м. Вараш, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. вул. Центральна.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

12. Про розгляд заяви гр. Горбатюк Надії Іванівни, жителя м. Рівне, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Михнівка.

                                          Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

13.Про розгляд заяви гр. Горбатюк Надії Іванівни жительки м. Рівне про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Михнівка, 53.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

14.Розгляд заяви гр. Савчук Віри Петрівни жительки м.Вараш про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Центральна, 87.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

15.Розгляд заяви Бакунця Івана Адамовича жителя с.Тинне про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 0,20 га вул.Соснова.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

16. Про розгляд заяви гр. Кишенко Світлани Василівни, жительки с.Немовичі, про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с.Немовичі, вул.Вербова.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

17.Про розгляд заяви гр.Тарапан Галини Володимирівни, жительки с.Катеринівка, про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с.Катеринівка, вул.Садова.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

18.Про розгляд заяви гр. Данильченко Олександра Валерійовича, жителя с. Немовичі, про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,0762 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Миру.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

19.Розгляд заяви гр. Савчука Івана Адамовича, жителя с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1748 га. яка розташована в с. Тинне вул. Борова.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

20.Розгляд заяви гр. Козік Наталії Іванівни, жительки с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,19 га. яка розташована в с. Тинне вул. Ювілейна.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

21.Розгляд заяви гр. Занозовського Андрія Борисовича, жителя с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1790 га. яка розташована в с. Тинне вул. Борова.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

22.Розгляд заяви гр. Костюка Олександра Анатолійовича, жителя с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,19 га. яка розташована в с. Тинне вул. Ювілейна.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

23.Розгляд заяви гр. Захарчук Альони Михайлівни, жительки с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1790 га. яка розташована в с. Тинне вул. Борова.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

24.Розгляд заяви гр.Тимощука Євгена Івановича, жителя с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1790 га. яка розташована в с. Тинне вул. Борова.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

25.Розгляд заяви гр.Яремчук Тетяни Іванівни , жительки с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,18 га. яка розташована в с. Тинне вул. Соснова.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

26.Розгляд заяви гр. Яремчука Миколи Олександровича, жителя с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2106 га. яка розташована в с. Тинне вул. Грибова.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

27.Розгляд заяви гр. Мичака Івана Володимировича, жителя с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,25 га. яка розташована в с. Тинне вул. Зелена.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

 

28.Розгляд заяви гр. Захарчука Андрія Сергійовича, жителя с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,18 га. яка розташована в с. Тинне вул. Соснова.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

29.Розгляд заяви гр. Захарчука Андрія Анатолійовича, жителя с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2268 га. яка розташована в с. Тинне вул. Грибова.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

30.Розгляд заяви гр. Новосилецького Анатолія Миколайовича, жителя с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1212 га. яка розташована в с. Тинне хутір Бертуха.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

31.Розгляд заяви гр. Онісковець Ірини Миколаївни, жительки с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,9326 га., яка розташована в с. Тинне хутір Бертуха.

                                      Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

32.Про розгляд заяви гр. Кишенко Світлани Василівни, жительки с. Немовичі, про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га, яка розташована в с. Немовичі, вул.Вербова.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

33.Розгляд заяви гр. Онісковець Ірини Миколаївни, жительки с. Тинне, яка просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га в с. Тинне, хутір Бердуга, 6.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

34.Розгляд заяви гр. Свиридюка Миколи Івановича, жителя с. Тинне, який просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га в с. Тинне, хутір Бердуга, 3.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

35.Розгляд заяви гр. Онісковець Єви Петрівни, жительки с. Тинне, яка просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га в с. Тинне, вул.Зарічна, 60а.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

36.Розгляд заяви гр. Бакунця Віталія Миколайовича, жителя с. Тинне, який просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га в с. Тинне, вул. Шкільна, 37.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

37.Розгляд заяви гр.Кратюк Анни Андріївни, жительки с. Тинне, яка просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га в с. Тинне, вул.Х. Піль, 9.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

38.Розгляд заяви гр. Пацьоли Вадима Миколайовича та гр. Мички Юрія Васильовича про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0.2768 га. (кадастровий номер 5625485400:01:002:0348) в оренду строком на 49 років для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, транспорту, зв’язку,енергетики,оборони та іншого призначення в с. Немовичі по вул. 1го Травня 21.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

39.Про надання дозволу Немовицькій сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, площею .5431 га. (кадастровий номер 5625485400:08:001:0831) сільськогосподарського призначення,яка знаходиться на території Немовицької сільської ради на дві земельні ділянки площами 1.4237 га. та 2.1194 га. без зміни цільового призначення.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

40. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності , площею 4.5000 га.(кадастровий номер 5625485400:10:002:0079) сільськогосподарського призначення, яка знаходиться на території Немовицької сільської ради.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голов

41.Розгляд заяви гр. Кононець Людмили Олегівни , жительки с. Катеринівка, яка просить поставити її на місце в черзі щодо отримання земельної ділянки для будівництва житлового будинку господарських будівель і споруд в с.Катеринівка покійного батька Чичуя Олега Володимировича.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

42. Розгляд заяви гр. Ковальчук Олександра Олександровича, жителя с.Немовичі про скасування рішення сесії Немовицької сільської ради № 1177 від 4 листопада 2014 року.

                                       Інформує: Савчин В.М..-сільський голова

43.Різне

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь