Вітаємо сімейних лікарів!

Дата: 19.05.2020 11:02

Віднедавна українські медики отримали ще одне професійне свято: тепер 19 травня ми відзначаємо разом з усім світом День сімейного лікаря.

Сімейний лікар – це не лише професія, це і велика ноша. Особливо, ми це відчуваємо у період пандемії коронавірусу, адже ці люди першими приймають виклик.

Люди, що обирають цю професію, розуміють усю відповідальність, яку будуть нести упродовж свого професійного життя. Завдяки їхній турботі та професійній майстерності у хворого з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше.

Тож, щиро вітаю Вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай же Ваша робота дає наснагу для звершень та творчого зростання! Будьте здоровими, щоб допомагати іншим! Будьте мужніми, щоб зносити важкість! Будьте щасливити, щоб дарувати щастя іншим!

З повагою,

Сільський голова                                                         Віктор САВЧИН