Рівненські працівники отримають компенсацію за вимушене безробіття

Дата: 15.05.2020 09:51

Майже 400 роботодавців Рівненщини, які зупинили свою діяльність у зв’язку з карантином, подали документи у центри зайнятості для оформлення виплат по зарплаті працівникам.

Найактивнішими є роботодавці з Рівного, Рівненського, Сарненського, Млинівського, Радивилівського та Дубровицького районів.

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, позитивні рішення щодо компенсації прийняли стосовно 159 роботодавців. Тож майже 1800 їхніх працівників, які вимушено не працювали під час карантину, отримають гроші.  Центр зайнятості щомісячно перераховуватиме кошти роботодавцю.

Нагадаємо, документи представники малого і середнього бізнесу, які припинили свою діяльність у зв’язку з карантином, повинні подати у центри зайнятості не пізніше як за 30 днів із моменту припинення діяльності.

Працівники, які «простоюють» через карантин, можуть отримати компенсацію – це 2/3 від розміру їх заробітку, але не більше ніж мінімальна зарплата.

Прийом документів від роботодавців малого і середнього бізнесу триває.

Детальна інструкція: як рівненському роботодавцю оформити допомогу по частковому безробіттю