До 70-річчя Дня Європи жителів Рівненщини запрошують до онлайн вікторини

Дата: 13.05.2020 09:08

Фото без описуДо 70-річчя від дня народження Європейського Союзу усіх охочих запрошують долучитися до онлайн вікторини.

Учасники зможуть перевірити свої знання про Європейський Союз та позмагатися за подарунки від Представництва ЄС в Україні.

Три найкращі гравці у категоріях до 14 років та від 14 років отримають флешки, футболки, кепки та парасольки. Загалом у цих вікових категоріях цінні призи отримають 100 найкращих гравців.

Євровікторина має 5 тематичних напрямків: Європейський Союз, українці в ЄС, культура і спорт країн ЄС, життя в ЄС, інновації і розвиток ЄС.

Кожен напрямок розбитий на 4 теми по 4-6 запитань, в залежності від вікової категорії. Учасники можуть обрати бажаний напрямок та тему запитань.

Бали можна отримати за швидкість та точність у тематичному раунді. За правильні відповіді та поширення інформації в соцмережах учасникамі будуть нараховані квізкоіни – внутрішня валюта конкурсу, яку можна буде обміняти на сувеніри від Представництва ЄС.

Варто зазначити, що кожен  учасник може проходити один тематичний раунд багато разів, однак зарахованим буде лише останній результат.

Євровікторина триватиме пів року: з 17 березня по 16 вересня 2020 року.

Реєстрація доступна відсьогодні і до 15 травня за посиланням: https://euroquiz.org.ua/euroquiz