Зі святом Перемоги!

Дата: 08.05.2020 11:26

Дорогі ветерани! Учасники Другої світової війни! Шановні жителі Немовицької громади!

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї страшнішої війни.

Ми згадуємо ці трагічні сторінки нашої історії і разом з усіма народами світу відзначаємо 8 травня – День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги.

Традиційно, у ці світлі травневі дні ми віддаємо данину пам’яті фронтовикам, котрі пожертвували власним життям заради мирного майбутнього, вшановуємо трудовий і життєвий подвиг усіх борців з нацизмом. Тож і сьогодні здійснили покладання квітів до пам’ятників, меморіальних знаків, могил тих, хто загинув у роки Другої світової війни.

Нажаль, річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей.

З нагоди Дня перемоги у Другій світовій війні бажаю Вам миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Тільки разом, у порозумінні та злагоді, натхненно та згуртовано, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну!

Зі святом! Зі святом Перемоги!Слава Україні!

З повагою,

Сільський голова                                                         Віктор САВЧИН