8 травня - День пам'яті та примирення!

Дата: 07.05.2020 15:19

Минуло понад 75 років відтоді, коли завдяки героїчному подвигу мільйонів наших співвітчизників було здобуто найвеличнішу перемогу в світовій історії - перемогу над нацизмом.

Вшановуючи гідний подвиг Українського народу в боротьбі з нацизмом та значний внесок нашого народу в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, ми щороку 8 травня згадуємо усіх тих, чия військова  відвага, солдатська доблесть і патріотизм навіки стали взірцем для кожного з нас та  прийдешніх поколінь.

Як нація, котра поважає і дотримується європейських традицій пам’яті і примирення, українці завжди поважатимуть борців проти нацизму, пам’ятатимуть загиблих воїнів, жертв війни, нацистських переслідувань і воєнних злочинів, шануватимуть учасників українського визвольного руху тих років.

Бажаю мирного неба, гідного життя, наснаги та оптимізму на довгі роки усім тим, хто пройшов палаючими стежками війни. Пам’ятаємо тих,  хто віддав і віддає життя за наше сьогодення і майбутнє, бо сьогодні наші, захисники Вітчизни – гідні подвигу переможців нацизму.

З повагою,

Сільський голова                                                                   Віктор САВЧИН