З Міжнародним днем пожежників!

Дата: 04.05.2020 10:30

Працівники пожежних служб – це люди, які безперечно заслуговують на визнання. Кожен день вони реагують на тисячі інцидентів швидко і ефективно. Результати їхніх зусиль - порятунок незліченної кількості людських життів і збереження матеріальних цінностей, які потенційно могли б бути знищені розбурханим вогнем. Сьогодні, 4 травня відзначається Міжнародний день пожежників. Тож вітаємо наших мужніх вогнеборців, а також ветеранів-пожежників з професійним святом!

Важко переоцінити вашу роль у боротьбі з вогняною стихією, захисті життя і здоров'я людей, майна від пожеж!

Бажаємо міцного здоровя, усіх життєвих благ, спокійних чергувань, а всім українцям – обережного поводження з вогнем і свідомого ставлення до правил протипожежної безпеки!