Віртуальні екскурсії та YouTube-вистави. Заклади культури Рівненщини пропонують розваги онлайн

Дата: 29.04.2020 11:37

Безкоштовну відеотрансляцію своєї вистави «Ненормальна» пропонує Рівненський обласний академічний драматичний театр.

Як повідомляють на сторінці театру у Facebook, вже цього четверга, 30 квітня, глядачів запрошують на перегляд вистави історії кохання «Ненормальна» за однойменним твором Надії Птушкіної на каналі Youtube. Режисер - народний артист України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Володимир Петрів.

За традицією, початок вистави – о 19:00.

«На період карантину багато закладів культури області перешли в онлайн режим. І ми однозначно підтримуємо такі ініціативи. Наприклад, обласні бібліотеки пропонують читачам віртуальні довідки та виставки, електронні каталоги. Повідомлення про нові книги поширюються за допомогою месенджерів Facebook та telegram. Рівненська обласна наукова бібліотека надає доступ до аудіобібліотеки та здійснює сервіс з електронної доставки документів», - розповів заступник голови ОДА Сергій Гемберг. Відвідувачі музейних закладів мають можливість оглянути експозиції в режимі онлайн.

Так, державний історико-культурний заповідник м. Острог підготував віртуальну екскурсію по Краєзнавчому музею (https://ostrohcastle.com.ua/3Ddonjon/index.html) і Музею книги та друкарства (https://ostrohcastle.com.ua/output/LutskPanoTour.html).

Рівненська обласна філармонія спільно з ТРК «Ритм» запровадила концерти в онлайн трансляції.

Віртуальні туристичні родзинки Рівненщини можна переглянути на Facebook-спільності проєкту  Медове коло.

Джерело: rv.gov.ua