Привітання з Великоднем

Дата: 18.04.2020 16:17

Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до нас світлий Великдень із щедрою запашною паскою, дбайливо вишитим рушником, колоритними писанками та дзвінким дитячим сміхом. Це Величне свято спонукає кожного ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити серця людей любовю і добротою. Я глибоко переконаний, що складні випробовування, які сьогодні випали на долю українського народу і всього світу повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас, відчували його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. Тож нехай це світле Свято принесе у Ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. І нехай злагода, мир та спокій панують у людських серцях, домівках, Україні і в нашій громаді! Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи. А найкращою справою на Великдень буде дотримання усіх карантинних заходів, тому прошу вас залиштесь вдома – це найкращий спосіб вберегти себе і близьких.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою,

сільський голова                                                                     Віктор САВЧИН