Звернення сільського голови до жителів громади
Шановні жителі Немовицької сільської ради!
Цьогоріч Великдень зустрічаємо в умовах жорсткого карантину. Нагадаємо, від 6 квітня карантин в Україні став ще жорсткішим. Зокрема, на вулиці обов`язковий «масковий режим». За порушення умов карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Хочемо, щоб усі жителі громади, нашої великої родини були у безпеці. Зберігаючи атмосферу очікування величного і радісного свята, ми маєм подбати і про ваше здоров`я.
Усвідомлюючи страшну небезпеку, яку становить епідемія коронавірусу, просимо всіх вірян зустріти Великдень у новому форматі, проявляючи справжню любов до ближнього.
Шановні жителі села Немовичі!
Освячення дарів (продуктів, які кладуться до великоднього кошика) відбудеться з відповідною дистанцією між людьми (не менше 2-х метрів) з 7 год. ранку в неділю 19 квітня по вулицях за маршрутом, який наведений нижче.
Інформація по селах Тинне і Зносичі буде надана старостами сіл.
З повагою, сільський голова Віктор САВЧИН