Звернення сільського голови до жителів громади

Дата: 14.04.2020 11:30

Шановні жителі Немовицької сільської ради!

Цьогоріч Великдень зустрічаємо в умовах жорсткого карантину. Нагадаємо, від 6 квітня карантин в Україні став ще жорсткішим. Зокрема, на вулиці обов`язковий «масковий режим». За порушення умов карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Хочемо, щоб усі жителі громади, нашої великої родини були у безпеці. Зберігаючи атмосферу очікування величного і радісного свята, ми маєм подбати і про ваше здоров`я.

Усвідомлюючи страшну небезпеку, яку становить епідемія коронавірусу, просимо всіх вірян зустріти Великдень у новому форматі, проявляючи справжню любов до ближнього.

Шановні жителі села Немовичі!

Освячення дарів (продуктів, які кладуться до великоднього кошика) відбудеться  з відповідною дистанцією між людьми (не менше 2-х метрів) з 7 год. ранку в неділю 19 квітня по вулицях за маршрутом, який наведений нижче.

Інформація по селах Тинне і Зносичі буде надана старостами сіл.

З повагою, сільський голова                                                  Віктор САВЧИН