Служба у справах дітей Немовицької сільської ради повідомляє

Дата: 27.03.2020 10:00

Шановні сім’ї Немовицької об’єднаної територіальної громади!

Служба у справах дітей Немовицької сільської ради повідомляє Вас про те,що з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р.№211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 р.№162 "Про запобігання поширенню на території Рівненської області COVID-19" робота максимально переведена в режим телефонних консультацій, здійснення соціального супроводження родин за телефонами: 0683360402 (Світлана Панасюк), 0978087986 (Альона Примак).

Під час проведення профілактичних заходів (рейдів) працівниками служби буде забезпечене суворе дотримання санітарно-гігієнічних норм. Велика увага приділяється на стан утримання та виховання дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, які навчаються в закладах інституційного догляду та внаслідок запровадження карантину повернулись в сім’ї.

Окремо наголошуємо про те, що у разі виявлення захворювання або підозри на коронавірусну інфекцію в сім’ях опікунів/піклувальників та в прийомній сім’ї громади негайно повідомляти на електронну адресу службу у справах дітей Немовицької сільської ради dity_nemovychi@ukr.net або за телефоном 0683360402

Будьте здорові! З повагою, Світлана ПАНАСЮК - начальник служби у справах дітей.